Atrakcje w Hotelu Gala***

Atrakcje Hotelu Gala

Sala Kominkowa

Położone w centrum hotelowego życia, luksusowo urządzone lobby wraz z salą kominkową to doskonałe miejsce dla naszych gości, uczestniczących w konferencjach, zjazdach, czy wszelkiego rodzaju imprezach. Może być doskonałym miejscem do spotkań, rozmów jak i nawiązywania nowych biznesowych znajomości.

Mini Spa

Po całym dniu jazdy samochodem, po odbytej konferencji, szkoleniu czy nawet po uroczystości weselnej i hucznej zabawie, zapraszamy do miejsca, w którym relaks przyjdzie zaraz po przekroczeniu jego progów.

Hotelowe Mini Spa przeznaczone dla gości naszego hotelu, oferuje gorący pobyt w suchej saunie fińskiej, relaks dzięki hydroterapii w jacuzzi czy też aktywny wypoczynek w salce fitness.

1h na wyłączność - 90 zł

Masaż

Masaż klasyczny - jest to najpopularniejszy masaż, w zależności od formy może być leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający.

Masaż relaksacyjny - jest masażem wykonywanym w oparciu o techniki relaksujące, odprężające, orzeźwiające i usprawniające organizm po długotrwałym wysiłku zarówno fizycznym jak i psychicznym związanym ze stresem dnia codziennego.

Cennik : 1 min. - 2 zł

Ogród letni i grill

Zapraszamy do zaczerpnięcia świeżego powietrza. W zaciszu dziedzińca Hotelu Gala, położony nad stawem letni ogród, swoim klimatem uprzyjemni relaks i pozwoli oddać się chwilom zapomnienia. Z dala od zgiełku miasta w bliskości z przyrodą, gdy tylko pogoda dopisuje, można spożyć tu śniadanie, obiad, a nawet kolację, którą oczywiście zaserwuje Restauracja Gala.

W sezonie letnim, ogród oferuje gościom hotelowym możliwość przyrządzenia posiłku w formie dań z grilla. Oczywiście wieczorne grillowanie nie obeszło by się bez zimnego, lanego piwa - podawanego prosto z beczki.