Okolicznościowe Imprezy Rodzinne w Hotelu Gala***

Imprezy Rodzinne Okolicznościowe Hotel Gala

Okolicznościowe Imprezy Rodzinne

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju okolicznościowych imprez rodzinnych. Nabyte doświadczenie pozwala nam gwarantować zadowolenie naszych gości.

Nasza w pełni klimatyzowana sala bankietowa przygotowana jest na przyjęcie do 170 osób jednocześnie, restauracja w swoich lożach pomieści do 80 osób.

Do dyspozycji gości oferujemy luksusowy apartament gościnny oraz 30 przestrzennych pokoi dwu i trzyosobowych (90 miejsc noclegowych) oraz parking monitorowany (dla 50 samochodów).

Podejście właścicieli, jak i personelu gwarantuje fachową i profesjonalną obsługę. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, które przyczyniają się do tego by nasi goście czuli się u nas doskonale.

Nasze menu, oparte na tradycji kuchni staropolskiej, serwuje najlepsze gorące dania, zimne przekąski i wędliny oraz stoły owocowe z kompozycjami świetnych sałatek i deserów owocowych, dzięki czemu cieszy się ogromnym powodzeniem. Od nas nikt nie wychodzi głodny.

Przyhotelowy ogród letni pozwala na organizację biesiady przy grillu. Świetne potrawy z niego serwowane, zapewnią Państwu najlepsze wrażenia smakowe i estetyczne. Nastrojowe oświetlenie ogrodu tworzy niepowtarzalny nastrój.

Cały teren jest zamknięty i monitorowany a obiekt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy, wybierzcie termin a resztą my się zajmiemy.