Zgrupowania Sportowe w Hotelu Gala***

Zgrupowania Sportowe

Zgrupowania Sportowe

Dzięki lokalizacji naszego obiektu w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych wiodących do Krakowa, Zakopanego, Oświęcimia, Wadowic i Bielska - Białej, oferujemy możliwość organizowania zgrupowań sportowych dla szkół, klubów sportowych i organizacji. W naszym kompleksie hotelowo - restauracyjnym jest wszystko co jest potrzebne dla zgrupowań sportowych.

Baza hotelowa oferuje 30 przestrzennych pokoi dwu i trzyosobowych (łącznie 90 miejsc noclegowych). Istnieje możliwość korzystania z Mini Spa (sauna, jacuzzi, mini siłownia) oraz ogrodu letniego z grillem.

W obrębie obiektu dla wygody i potrzeb gości znajdują się: restauracja, kawiarnia, sala konferencyjno - bankietowa i pasaż handlowy.

W pobliżu hotelu rozpoczyna się wiele szlaków do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Obiekt znajduje się w sąsiedztwie dwóch baz narciarskich wysuniętych najbardziej na północ Małopolski - Myślenice i Siepraw.

Sala Bankietowa

Sala Bankietowa

Wspaniała, klimatyzowana sala jest w stanie pomieścić do 170 osób. Możliwy jest układ stolikowy, scenowy / estradowy lub w formie okrągłego stołu.
Sala Konferencyjna Limex

Sala Konferencyjna Limex

Jednopoziomowa sala o ciekawym wnętrzu pomieści ok. 280 os. wyposażona jest w flipchart, media, podest dla orkiestry.
Mała Sala Konferencyjna

Mała Sala Konferencyjna

Wyposażona w sprzęt do prezentacji multimedialnych mała sala konferencyjna mogąca pomieścić do 40 osób, jest idealnym rozwiązaniem przy organizacji kameralnych szkoleń, konferencji czy negocjacji biznesowych.