Konferencje i Szkolenia w Hotelu Gala***

Konferencje Szkolenia Hotel Gala

Konferencje i Szkolenia

Każda firma w pewnym momencie swojej działalności staje przed koniecznością zorganizowania szkolenia lub konferencji dla swych pracowników lub klientów. Pojawia się wtedy odwieczny problem i pytanie, gdzie zorganizować.

Oferujemy możliwość organizowania w naszym obiekcie szkoleń i konferencji dla firm, samorządów i organizacji społecznych.

Nasz kompleks hotelowo - restauracyjny stanowi obiekt o stylowych wnętrzach, który z pewnością zapewni niepowtarzalną atmosferę i miłe doznania w trakcie pobytu uczestników szkolenia lub konferencji.

Oprócz komfortowych pokoi i parkingu na uczestników czekają:


Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację i ekran. Zapewniamy: nagłośnienie, mikrofony, projektory, TV, magnetowid, odtwarzacz DVD oraz rzutnik przeźroczy.

Doskonałym uzupełnieniem dla uczestników imprez będzie Sala Kominkowa / Lobby oraz Restauracja wraz z Drink Barem.

Na życzenie firm zajmujemy się również kompleksową organizacją szkoleń i konferencji.

Sala Bankietowa

Sala Bankietowa

Wspaniała, klimatyzowana sala jest w stanie pomieścić do 170 osób. Możliwy jest układ stolikowy, scenowy / estradowy lub w formie okrągłego stołu.
Sala Konferencyjna Limex

Sala Konferencyjna Limex

Jednopoziomowa sala o ciekawym wnętrzu pomieści ok. 280 os. wyposażona jest w flipchart, media, podest dla orkiestry.
Mała Sala Konferencyjna

Mała Sala Konferencyjna

Wyposażona w sprzęt do prezentacji multimedialnych mała sala konferencyjna mogąca pomieścić do 40 osób, jest idealnym rozwiązaniem przy organizacji kameralnych szkoleń, konferencji czy negocjacji biznesowych.