Zorganizuj Wesele w Hotelu Gala***

Wesela Hotel Gala

Wesela

Dobra organizacja jest podstawą udanego przyjęcia weselnego, które jest rodzinnym i towarzyskim uwieńczeniem ślubu.

Specjalizujemy się w organizacji wytwornych przyjęć weselnych w eleganckiej oprawie i wykwintnej scenerii naszego kompleksu hotelowo - restauracyjnego.

Do dyspozycji weselnych gości oferujemy stylowo wyposażoną restaurację, która w swoich lożach pomieści do 80 osób lub salę bankietową. Wspaniała, klimatyzowana sala bankietowa jest w stanie pomieścić do 170 osób.

Zapewniamy dekorację sali weselnej zgodną z Państwa życzeniami i upodobaniem oraz doradztwo w komponowaniu menu.

Dla podniebienia naszych gości nasza kuchnia serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej: najlepsze gorące dania, zimne przekąski i wędliny oraz stoły owocowe z kompozycjami świetnych sałatek i deserów owocowych. Mając świadomość, że wesele jest raz w życiu dbamy by było niezapomniane.

Do dyspozycji młodej pary oddajemy ekskluzywny apartament gościnny a dla gości weselnych 30 przestrzennych pokoi dwu i trzyosobowych (90 miejsc noclegowych) oraz parking monitorowany (dla 50 samochodów).

Na życzenie organizujemy przyjęcia weselne w plenerze w naszym przyhotelowym ogrodzie letnim. Pomagamy w doborze odpowiedniego cateringu.

Oferujemy niepowtarzalne otoczenie naszego kompleksu, uprzejmą obsługę skłonną spełnić wasze wymagania oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!